Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Poskytujeme komplexní služby vedení účetnictví formou outsourcingu s vazbou na související daňové poradenství, a to dle českých účetních standardů, dle standardu pro finanční instituce a pro neziskové organizace, v českém a anglickém jazyce.

Vedení účetnictví SK

Vedení účetnictví SK

Vedeme účetnictví i podle legislativy Slovenské republiky.

Reporting

Reporting

Nastavíme Vám reporty na míru včetně manažerských reportů pro plánování a sledování plnění ekonomických plánů společnosti, zpracujeme pro Vás reporty pro Český statistický úřad nebo pro Českou národní banku v souvislosti s finančními institucemi.

Účetní poradenství

Účetní poradenství

Poskytujeme poradenství a konzultace specifických účetních problémů, najdeme pro Vás vhodný způsob řešení účetní problematiky s tímto spojeným. Nabízíme účast při auditních kontrolách, komunikaci s finančními úřady, možnost účetního dozoru a kontroly při měsíčních závěrkách v účetním oddělení klienta, osobní konzultace při nastavování účetní metodiky, a tvorbu účetních směrnic.

Analýza účetnictví

Analýza účetnictví

Analyzujeme stávající účetnictví pro identifikaci možných chyb, které by s sebou mohly nést případná finanční nebo daňová rizika.

Rekonstrukce účetnictví

Rekonstrukce účetnictví

Zajistíme rekonstrukci účetnictví minulých let a s tím spojené zastupování při jednání s orgány státní správy s návazností na dodatečná daňová přiznání, která mohou být s rekonstrukcí spojena.

Sestavení výkazů

Sestavení výkazů

Sestavujeme výkazy dle českých účetních standardů nebo podle IFRS

SW požadavky

SW požadavky

Pohoda, Abra a ostatní. Jsme připraveni Vám poskytnout poradenství na základě požadavku klienta při výběru vhodného softwaru pro vedení účetnictví

Máte zájem o spolupráci s naší společností?

 
Napište nám
 
nebo zavolejte
Hledáme posily do týmu
Auditor / Asistent auditora - před dokončením zkoušek Více
Asistent daňového poradce (Tax Consultant) Více
Clarkson Hyde